Témata
Registrace
Close


Newsletter
Sledujte nás
25 Červenec
2016
Vlasy a účesy
10708 Views

Perfektní účesy vhodné nejen pro horké letní dny

Jakmile rtuť v teploměru přesáhne třicítku, je lepší trávit tento čas u vody. Pořádně se namazat, sbalit plavky, ručník a lehátko a vlasy svázat do drdolu – jen tak se můžeme cítit v těchto parných dnech příjemně.

Léto už je v plném proudu, a proto je třeba si letních dnů pořádně užívat. A protože nosit stále stejný účes je nuda, připravili jsme pro vás pár zajímavých a hlavně velmi praktických drdolů, se kterými uděláte parádu u vody, ale třeba také na garden party nebo na svatbě.

Bez vycpávek ani ránu

Postup při tvorbě účesu - velmi jednoduchý a stylový drdol

Pro tento velmi jednoduchý a stylový drdol budete potřebovat pouze gumičku, hřeben a tzv. vycpávku do drdolu. Pokud máte jemné vlasy, doporučuji použít ještě pinetky, aby celé vaše dílo lépe drželo. Díky tomuto krásnému účesu se budete cítit příjemně, nebudou se vám potit záda a v bazénu si vaše vlasy nenamočíte (ovšem pouze v případě, že nejste vášnivá potápěčka).

Retro motanice vhodná pro každou příležitost

Postup při tvorbě účesu - retro účes

S tímto elegantním účesem můžete vyrazit jen tak do města, ale klidně i na svatbu či rande a nikoho tím neurazíte. Díky elastické čelence docílíte retro vzhledu. Vaše vlasy budou schované, smotané a hlavně nebudou všemožně otravovat a lepit se na zpocené či mokré tělo. Slušivým detailem zdokonalujícím váš výtvor jsou malé sponky s kytičkami, díky kterým docílíte společenského vzhledu celého účesu. Místo kytiček můžete samozřejmě použít jiné vlasové ozdoby (mašličky, okrasné spony,  řetízky apod.) tak, aby vše celkově ladilo i k vašemu outfitu. Velký výběr vlasových doplňků najdete zde.

V jednoduchosti je krása

Postup při tvorbě účesu - elegantní drdol

S tímto drdolem budete za dámu, ať už se objevíte kdekoliv. Nádherný, jednoduchý a k tomu velmi elegantní účes pouze za pomoci gumičky a vycpávky. Stačí zamotat a je to! Vzhled vylepšíte použitím okrasné gumičky, perel či barevných řetízků. Přidat však můžete také ozdobné sponky s kytičkami či mašlemi. Záleží, pro jakou příležitost účes vytváříte. Tento drdol je také vhodný, když nestíháte a potřebujete si rychle vytvořit na hlavě mistrovské dílo.

Elegantní pletený boční cop

Postup při tvorbě účesu - pletený boční cop

Obyčejný drdol můžete vylepšit pleteným copem ve francouzském stylu. Tento krásný pletený cop oživí obyčejné narychlo vytvořené drdoly nebo elegantnější účesy vytvořené za pomocí vycpávek do vlasů. Účes je vhodný pro horké letní dny, například na svatbu, oslavu narozenin i na rande. Celý účes můžete ozdobit nádhernými vlasovými doplňky, které naleznete zde. Pro romantický vzhled použijte malé květinky či mašličky. Barvu doplňků slaďte s vaším outfitem.

Zapletený drdol

Postup při tvorbě účesu - zapletený drdol

Milovnice pletených copů mohou vyzkoušet něco nového v podobě „zapleteného drdolu“. Účes vypadá originálně a je vhodný nejen do parných letních dnů. Jeho vytvoření není vůbec složité, přesto chce trochu více trpělivosti než klasický pletený cop. Nicméně stačí trochu potrénovat a zanedlouho jej zvládnete v mžiku oka.

Dokonalý drdol během chviličky

Postup při tvorbě účesu - nádherný velký drdol

Pro poslední účes budete potřebovat kromě malých sponek, také něco podobného ve stylu již zmiňovaných vlasových vycpávek. Tentokrát se jedná o pomocníka, díky kterému si na vaší hlavě vykouzlíte nádherný velký drdol. Jedná se o tzv. magickou sponu. Existuje mnoho druhů, velikostí a tvarů, takže záleží na vás, jak chcete, aby váš účes vypadal. Nebo si můžete rovnou pořídit podobnou sadu jako je zde.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nejnovější komentáře

No comments found.

Populární články

Inspirace: trendy podzimní manikúra
29 Říjen 2016
Vlasy a účesy
Inspirace: trendy podzimní manikúra
Červenou barvou nehtů nemůžete nic zkazit a jedná se i o vhodnou manikúru pro podzimní dny. Ale proč zůstávat jen u této klasiky? Vyměňte červenou za jiné laky, zkuste něco jiného a nového. Experimentujte.
Připevnění clip-in pásů snadno a rychle (krok po kroku)
28 Listopad 2016
Vlasy a účesy
Připevnění clip-in pásů snadno a rychle (krok po kroku)
Pořídila jste si clip-in příčesek, ale stále bojujete s jejich připevněním na vaše vlasy? Nezoufejte, stačí trocha tréninku a docílíte vysněného vzhledu během chviličky. Do té doby, si pořádně prostudujte návod, jak na to. Krok po kroku vám vysvětlím, jak správně clip-in vlasy nasadit. Jak uvidíte níže, připevnění je velmi jednoduché.
Perfektní účesy vhodné nejen pro horké letní dny
25 Červenec 2016
Vlasy a účesy
Perfektní účesy vhodné nejen pro horké letní dny
Léto už je v plném proudu, a proto je třeba si letních dnů pořádně užívat. A protože nosit stále stejný účes je nuda, připravili jsme pro vás pár zajímavých a hlavně velmi praktických drdolů, se kterými uděláte parádu u vody, ale třeba také na garden party nebo na svatbě.