Témata
Registrace
Close


Newsletter
Sledujte nás
10 Červenec
2015
Modní trendy Vlasy a účesy
4617 Views

Tipy pro přirozeně vypadající clip-in vlasy a příčesky

Přestože v běžném životě dáváme přednost spíše praktickým kratším účesům, s pomocí přírodních příčesků a clip-in vlasů se každá z nás může v několika minutách proměnit v okouzlující princeznu Lociku. Jejich použití však musí zůstat vaším malým tajemstvím. Vlasové extenze by měly vypadat tak přirozeně, aby na večírku zmátly i kolegy, se kterými jste se před několika hodinami loučila jako Johanka táhnoucí na Orléans.

Přirozeně vypadající clip-in vlasy

Přirozeně vypadající clip-in vlasy

Cena nesmí být rozhodující

Přílišné šetření se v případě nákupu vlasových extenzí nevyplatí. Umělé lokny v nepřirozeném odstínu nikdy nebudou vypadat podle vašich představ. Investujte raději do kvalitních příčesků z pravých lidských vlasů, ideálně prodávaných v setu. U umělých příčesků počítejte s ním, že možnosti jejich úpravy jsou velmi omezené, zatímco přírodní prameny si můžete dovolit tvarovat kulmou nebo žehličkou jako své vlastní, takže do vašeho účesu lépe zapadnou.

Pečlivě vybrané vlasové příčesky jsou základ, ovšem samy osobě nestačí. Skutečně přirozeného efektu docílíte jedině jejich správnou aplikací. Vyzkoušejte tipy profesionálních vlasových stylistů:

Připravte vlasy na aplikaci

Vlasy dobře rozčešte a rozdělte je na dvě části – dělící linie by měla vést horizontálně zhruba v úrovni obočí. Práci vám velmi usnadní hřeben se špičatým koncem. Horní část vlasů připněte skřipcem, vlasy pod linií u kořínků lehce natupírujte, příčesky pak na nich budou lépe držet.

Příčesek na míru

Při první aplikaci je většinou potřeba upravit délky vlasových extenzí. Podle kadeřníků by neměly být delší než deset až dvanáct centimetrů ve srovnání s vašimi vlastními vlasy. S úpravou délky, tvaru, ale i odstínu účesu s příčesy vám pomohou v každém kadeřnictví. Pokud svůj účes později změníte nebo se rozhodnete pro novou barvu, příčesy z přirozených vlasů je možné upravovat znovu a znovu.

Svůdné vlny pro přirozený efekt

Účes obohacený příčesky bude vypadat ještě přirozeněji, pokud vaše vlastní vlasy společně s připnutými prameny nakonec natočíte pomocí široké kulmy. Prameny pak lépe splynou a nebudou viditelné případné přechody. Nezapomeňte ovšem na to, že i příčeskům vysoké teploty škodí, proto na ně před kulmováním rovněž naneste ochranné přípravky. Po sundání příčesky umyjte šamponem, případně je ošetřete balzámem nebo maskou, aby si nezačaly třepit a lámat.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nejnovější komentáře

No comments found.

Populární články

Inspirace: trendy podzimní manikúra
29 Říjen 2016
Modní trendy, Vlasy a účesy
Inspirace: trendy podzimní manikúra
Červenou barvou nehtů nemůžete nic zkazit a jedná se i o vhodnou manikúru pro podzimní dny. Ale proč zůstávat jen u této klasiky? Vyměňte červenou za jiné laky, zkuste něco jiného a nového. Experimentujte.
Připevnění clip-in pásů snadno a rychle (krok po kroku)
28 Listopad 2016
Modní trendy, Vlasy a účesy
Připevnění clip-in pásů snadno a rychle (krok po kroku)
Pořídila jste si clip-in příčesek, ale stále bojujete s jejich připevněním na vaše vlasy? Nezoufejte, stačí trocha tréninku a docílíte vysněného vzhledu během chviličky. Do té doby, si pořádně prostudujte návod, jak na to. Krok po kroku vám vysvětlím, jak správně clip-in vlasy nasadit. Jak uvidíte níže, připevnění je velmi jednoduché.
Perfektní účesy vhodné nejen pro horké letní dny
25 Červenec 2016
Modní trendy, Vlasy a účesy
Perfektní účesy vhodné nejen pro horké letní dny
Léto už je v plném proudu, a proto je třeba si letních dnů pořádně užívat. A protože nosit stále stejný účes je nuda, připravili jsme pro vás pár zajímavých a hlavně velmi praktických drdolů, se kterými uděláte parádu u vody, ale třeba také na garden party nebo na svatbě.